PROGRAM YÜKLEME

AKILLI TAHTA PROGRAMI (PRO)
exeyukle

​Akıllı tahta programını Pro Versiyonunu bu bölümden indirebilirsiniz. Eğer programı ilk kez kuruyorsanız; destek bölümünde yer alan kullanım klavuzlarındaki adımları uygulayarak kurulum yapınız.

Programda yapılan güncellemeler için yine bu dosyayı indirerek ana bilgisayarınıza kurunuz. Tahta bilgisayarlarınızda güncelleme gerekirse otomatik yapılacaktır.

Programınızın kurulumu sırasında size iletilen lisans kodunu kullanınız. Eğer programı deneme amacıyla kurmuşsanız 2999999-693C2 lisans kodu ile kurulum yapınız.

AKILLI TAHTA PROGRAMI (LITE)
exeyukle

​Akıllı tahta programını Lite Versiyonunu bu bölümden indirebilirsiniz. Eğer programı ilk kez kuruyorsanız; destek bölümünde yer alan kullanım klavuzlarındaki adımları uygulayarak kurulum yapınız.

Programda yapılan güncellemeler için yine bu dosyayı indirerek kurulum yapınız. 

Programınızın kurulumu sırasında size iletilen lisans kodunu kullanınız. Eğer programı deneme amacıyla kurmuşsanız 3999999-A54D3 lisans kodu ile kurulum yapınız.

ANDROID UYGULAMASI
apkyukle

​Tahtalarınızı açıp kapatırken anahtar olarak USB belleklerinizi kullanabileceğiniz gibi Android cep telefonları için Pro versiyona özel geliştirmiş olduğumuz bu programı  da kullanabilirsiniz.

Anahtar olarak cep telefonlarını kullanmak isteyen öğretmenlerinizin telefonlarına bu uygulamayı kurarak gerekli lisanslama işlemlerini yapınız.

Programınızın tahta kurulumunda yer alan QR kodunu bu program ile okutarak tahtanızı açıp kapatabileceğiniz gibi resim ve soruları da tahtaya aktarabilirsiniz.

VLC VİDEO PLAYER
aktahta

VLC Player birçok video formatını destekleyen ücretsiz bir yazılımdır. Akıllı tahtalarınızda video yayınlamak için Windows Media Player seçeneği yanında VLC Player yazılımı da kullanılabilmektedir.

Youtube ve Vimeo siteleinde yer alan vdeoları da çalıştırabildiği için çok kullanışlıdır. VLC player özelliği akıllı tahta yazılımı içine monte edilmiş durumdadır. Ancak videoların çalışabilmesi için bu yazılımın akıllı tahta bilgisayarınızda da kurulu olması gerekiyor. Buradan yazılımı indirerek bilgisayarlarınıza kurabilirsiniz.